?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry



I bought it, and it's worth it


So worth it. My nails rock.

In other news, I'm confused.

Comments

chapstickqueen
Oct. 27th, 2005 01:39 am (UTC)
My mom gave in and bought that too. In fact, the guy gave her THREE kits for $19.99. Obviously his makes commission based on units sold, not money made. Haha.
thisgirliknow
Oct. 27th, 2005 02:42 am (UTC)
Argh, I'm so jealous!

The woman told us it was 59.99, then told us it was 39.99, and then said if we bought one we'd get another free.

So we got it at $20 apiece

Profile

botticelli
thisgirliknow
Much like pineapples, I am hardcore.

Latest Month

March 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel